Preserve

Firmu Preserve založil ve Spojených státech Eric Hudson s cílem vyrábět krásné, užitečné a praktické výrobky výhradně ze 100% recyklovaných plastů. Skrz projekt Gimme 5 sbírají a znovu zpracovávají již jednou použitý polypropylen (PP #5), například z kelímků od jogurtů, a vyrábějí z něj nové věci.
Preserve je certifikovanou společností B Corp, což je celosvětová iniciativa, která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání. Skrz volný trh tak řeší nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody.
Prvním produktem, který takto v Preserve vyrobili, byl zubní kartáček. A z široké škály barev kartáčků teď můžete vybírat i u nás. Na své si přijdou všichni, milovníci extra měkkých štětinek, fanoušci měkkých štětinek, ale také příznivci středně tvrdých štětinek. Zkrátka nepřijdou ani děti. V nabídce máme krásně barevné dětské zubní kartáčky.
Víte, že součástí ústní hygieny je i péče o jazyk? S touto jedinečnou škrabkou na jazyk to půjde snadno.
Další z udržitelných produktů v oblasti osobní hygieny jsou i báječné holicí strojky. Vybírat můžete buď mezi holítky se třemi břity nebo s pěti břity. Na výběr je široká škála nejrůznějších barev, takže si je doma určitě nepopletete. :)
Pokud břity doslouží, není potřeba vyhazovat celý strojek. Jednoduše je vyměníte za tyto náhradní.
Pro zodpovědné srkače drinků, ovocných šťáv nebo smoothie doporučujeme kompostovatelná brčka vyrobená pouze z rostlin.
Pokud se snažíte o udržitelnost i v kuchyni, pak vás určitě zajmou další velmi zajímavé produkty od Preserve.
Patří mezi ně například talíře, misky nebo pohárky vyrobené taktéž ze 100% recyklovaných plastů. A vydrží tisíce použití, takže rozhodně s vám zůstanou dlouho.
Milovníky vaření pak chladnými jistě nenachají praktická krájecí prkénka, cedník nebo mísy na míchání.
Žádné produkty značky Preserve nebyly nalezeny...