Lobey

Úžasná kosmetická značka Lobey se zrodila pod rukama třem šikovným Čechům: Milanovi, Tomášovi a Davidovi. Otiskli do ní své bohaté zkušenosti z různých oborů, včetně vývoje a výroby kosmetiky. A co je k tomu vedlo? Obava ze všech pochybných syntetických látek, kterým naše těla dennodenně vystavujeme skrze jídlo, životní prostředí i kosmetiku. Využili tedy své znalosti a svou chlapskou ochranářskou přirozenost propojili s ženským světem krásy. A přesně tak vznikly funkční kosmetické produkty, které nepodkopávají zdraví lidí ani planety.

Odličovací mléka, pěstící tělové oleje, denní a noční pleťové krémy i mycí pěny na obličej či intimní partie jsou beze zbytku z přírodních ingrediencí, v maximální míře v BIO kvalitě, a jsou tak vhodné i pro citlivou pokožku. V Lobey přitom kromě čistoty surovin hledí také na funkčnost produktů. Do svých receptur s kvalitními rostlinnými oleji a výtažky z bylin, včetně českého heřmánku a měsíčku, přimíchávají také takzvané aktivní látky, které prokazatelně fungují v boji s konkrétními neduhy pokožky. Nadstandardně špičková kvalita surovin je tak sice o něco dražší, efekt vymazlených receptur ale skutečně pocítíte.

Zodpovědně v Lobey pojali také balení kosmetiky. Stáčí ji do recyklovatelných dóziček ze skla a ze dřeva nebo do certifikovaného recyklovaného plastu. Všechny pečující výrobky Lobey jsou samozřejmě veganské a netestované na zvířatech.

5 položek celkem
Lobey Denní ochranný krém BIO (50 ml) - viditelný účinek díky aktivním složkám
814 Kč –13 %
Kód: ECONEA_4726
Lobey Jemná intimní mycí pěna BIO (150 ml) - výjimečně šetrná
380 Kč –13 %
273 Kč bez DPH
330 Kč
Kód: ECONEA_4729
Lobey Noční vyhlazující sérum BIO (50 ml) - viditelné vyhlazení pleti
869 Kč –13 %
625 Kč bez DPH
756 Kč
Kód: ECONEA_4725
Lobey Odličovací mléko BIO (100 ml) - pro všechny typy pleti
423 Kč –13 %
304 Kč bez DPH
368 Kč
Kód: ECONEA_4727
Lobey Pěstící tělový olej BIO (100 ml) - vhodný i k masáži strií, hráze či prsou
423 Kč –13 %
Kód: ECONEA_4728

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem