ZAMĚŘENO NA ZDRAVÍ ŽEN

ZAMĚŘENO NA ZDRAVÍ ŽEN

Zaměřeno na zdraví žen

 

Často se říká: „ženy stárnou, muži zrají“. Dovolíme si s tímto názorem nesouhlasit. Žena, která zná své tělo a jeho potřeby, může stárnout do krásy a vzácné přitažlivosti. Její charisma se postupem let rozvíjí jako nádherný květ růže.

Naučte se znát své tělo

Tím je myšleno opravdu znát základní anatomii a fyziologii fungování ženského organismu. Naučte se své tělo vnímat, vnímat jeho bolístky a potřeby. Tím mu můžete dopřát přesně to, co potřebuje, jak z přírodní léčby, tak ze stravy či sportu.

Nesnažte se podléhat moderním trendům a tlakům médií. Dělejte přesně to, co vaše tělo chce. Proto jej potřebujete znát! Pak také můžete posoudit, jestli třeba přípravky nabízené vaším lékařem budou pro vás to pravé.

Správně se hýbejte

Velkým pomocníkem pro váš organismus jsou různé typy pohybu. Pohyb vám zajistí pružný krok, vzpřímené, mladistvě vyhlížející štíhlé pevné tělo a dobrou náladu. Vybírejte si cvičení a pohyb, který je pro tělo co nejvíce přirozený a také respektuje a podporuje ženskou energii ve vás.

Ideální je chůze, a to zejména v přírodě. Je to pohyb přirozený tělu, při kterém se zapojuje většina svalových skupin. Ale i chůzi se musíte naučit provádět správně. Pro ženský organismus jsou výborné břišní tance a celkově tanec jako takový, dále Pilates či hormonální jóga. Zásadním pravidlem však je: musí mě to bavit!

Vybírejte si správné potraviny

Mládí a krásu vám určitě nezajistí strava, která po organismu vyžaduje hodně energie na své zpracování, očistu a vyloučení. Poškozujeme si tím nejen játra, ale i střeva, ledviny a také naše vlasy a kůži. Pak se to projevuje jako kožní zánětlivá ložiska, suchá, povadlá kůže, předčasný vznik vrásek, celulitida, tzv. "metličky“ nebo šedivé nezdravě vyhlížející vlasy.

V jídelníčku byste měla co nejvíce omezit alkohol, cukr, bílou mouku, sůl, přidaná dochucovadla, rozpustnou kávu, energetické nápoje. Nezapomeňte svému tělu dopřát dostatek čisté vody. Voda je přeci život!

Podpořte svá játra

Játra jsou největší chemická továrna v těle. Máme je většinou zafixované ve spojení s trávením a alkoholem. Ony ale také významně ovlivňují funkce žláz s vnitřní sekrecí, tudíž naše hormony. Mají zásadní vliv na imunitu, stav kloubů a kostí, na stav naší pokožky, nehtů a vlasů. To vše chceme mít krásné a zdravé. Nezanášejme si je zbytečně nekvalitními potravinami nebo chemikáliemi.

Užívejte doplňky stravy

Ty tam jsou doby, kdy nám stačilo na pokrytí základního množství minerálů a vitamínů jíst dost a kvalitně. Současná strava svým způsobem výroby a pěstováním je velmi chudá na výživné látky. Z druhé strany se nám prudce zvyšuje potřeba některých vitamínů a minerálů z důvodu většího psychického vytížení a také vlivem znečištěného prostředí.

Objevte tři úžasné výrobky pro ženy: Femina Happy, Femina Happy 45+, Femina Natur. Všechny tři přípravky podporují správné fungování ženského organismu a zohledňují i věk a zdravotní stav žen.

Femina Happy

Přírodní přípravek Femina Happy je určen všem ženám, které chtějí upravit svůj hormonální cyklus, doplnit přírodní estrogeny a také případně podpořit otěhotnění. Obsažená andělika čínská podporuje hormonální rovnováhu u žen, zlepšuje a upravuje menstruační cyklus a dozrávání ženských vajíček, vyrovnává hladinu hormonů. Používá se jako přírodní pomoc pro otěhotnění. Pečuje o kůži, vlasy, ale i dobrou náladu. Andělika upravuje premenstuační syndrom, zvyšuje průtok krve v děloze, uvolňuje svalové křeče.

K andělice jsme do kapslí přidali peruánskou bylinu macca. Ta zvyšuje libido a vitalitu, stimuluje sexuální aktivitu člověka, upravuje nepravidelnou menstruaci, reguluje hormonální činnost. Macca podporuje dozrávání pohlavních buněk, léčí neplodnost. Navrací a posiluje vitalitu, zvyšuje odolnost organizmu, mírní deprese, psychické vyčerpání, neurózy, chronickou únavu, pomáhá předcházet vzniku osteoporózy.

Femina Happy 45+

Přírodní přípravek Femina Happy 45 + je určen všem ženám, které přichází do období klimakteria. Základní bylinou je mučenka, která je velmi účinná při pocitech úzkosti, psychického napětí, nespavosti. Bylina působí jako sedativum, prohlubuje spánek, tlumí trávicí potíže způsobené stresem, snižuje bušení srdce. K mučence jsme přidali anděliku čínskou na podporu hormonální rovnováhy a prevenci proti vzniku osteoporózy.

Femina natur 

Přírodní přípravek Femina natur je určen pro zdraví všech žen. Obsahuje bylinu zvanou vilcacora. Ta působí při prevenci i léčbě u všech novotvarů jako jsou třeba cysty nebo myomy. Podporuje celkově imunitní systém. K této úžasné amazonské bylině jsme přidali Cordyceps, medicinální houbu, která má silné protizánětlivé účinky, působí na různé typy bakterií, virů, plísní i parazitů. Kontryhel, který je v kapslích také obsažený, celkově působí na zdraví ženských pohlavních orgánů, vstřebává cysty azmírňuje růsty myomů. Přípravek není vhodný jako podpora otěhotnění.

Žena v každém věku může být krásná, vitální a přitažlivá. Vše má jen ve svých rukách!