Vyzkoušejte bylinné kapsle Serafin

searfin

 

Bylinné kapsle Serafin jsou výjimečné svým složením. V převážné většině obsahují koncentráty z bylin nebo hub. V kombinaci s našimi dalšími produkty vám mohou pomoct vyřešit vaše obtíže.

Vysoká účinnost

Naše kapsle jsou velmi účinné díky tomu, že obsahují koncentráty. Ty mají vysoký obsah účinných látek a vysokou vstřebatelnost v organismu.

A proč jsme se rozhodli právě pro koncentráty, když řada jiných společností používá namleté byliny a houby? Vysvětlení je jednoduché, koncentráty obsahují podstatně víc účinných látek a také jejich vstřebatelnost je vyšší.

Tajemství výroby kapslí

Koncentrát vzniká luhováním byliny nebo houby v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí.

Přírodní složení

  • Všechny kapsle obsahují byliny a houby, které mají testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, testy na radioaktivitu.
  • Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svojí technologií výroby vám zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost.
  • Kapsle jsou celulózové, tedy rostlinného původu. Jsou tedy vhodné i pro vegetariány.

 

Unikátní složení kapslí

  • Kapsle Klouby - mají unikátní složení, které byste v jiném produktu na našem trhu nenašli. Je to kombinace medicinálních hub, bylin, vitamínů, minerálů a kolagenu.
  • PylergenOchránce a Femina natur - mají podobné složení - bylinu a houbu.
  • Kapsle Pohoda a Vlasy - mají také unikátní složení, kombinaci bylin a vitamínů a minerálů.
  • Kapsle Digestiv - jediný je čistě z bylin, ale jeho účinek je velmi rychlý.

 

Forma kapslí pro snadné užívání

Forma kapslí má pro vás na rozdíl od tablet velkou výhodu. Kapsli můžete otevřít, její obsah vysypat do malého množství vody a následně vypít.

Toto skvělé řešení oceníte, pokud trpíte zažívacími obtížemi, nebo vám zkrátka polykání kapslí vadí z jakéhokoli jiného důvodu. Usnadní vám to také podávání dětem, které mají často problém s polykáním tablet.

Vsaďte na ucelenou léčbu

Všechny nové výrobky zařazujeme do naší kolekce tak, aby zapadly do uceleného léčebného programu a daly se vzájemně kombinovat pro zvýšení účinnost léčby. Kapsle můžete efektivně užívat s bylinnými čaji Serafin nebo s kapkami.

Pokud vás například bolí klouby a pijete čaj, můžete léčbu podpořit kapslemi. V čaji Klouby jsou obsažené byliny, které vám působí na ledviny a játra tak, aby se v těle otevřely cesty pro působení minerálů a vitamínů z kapslí Klouby. Obojí pak společně snižuje zánět.

Vsaďte na komplexní péči a výsledky vás překvapí. A jestli si nevíte rady, kontaktujte nás, rádi vám poradíme, které produkty spolu nejlépe fungují.