Tajemství hrdinů odhaleno! Víte, co snídají?

article

 

Hrdinové! Ač zapeklitější, nebezpečnější či nejšílenější misi mají, už předem ji mají v kapse. Padouchové - ti se jen pokusí o zvrat a o zápletku, ve skutečnosti jsou však nahraní už od začátku. Jak to? Co se skrývá za úspěchem hrdinů? My jsme to odhalili. Je to jejich zdravá snídaně.  Víte, co hrdinové snídají?

Snídaně je základ dne

Co vyžaduje hrdina? Soustředěnost, energii, sílu, zdraví, plný žaludek a dobré trávení. No samozřejmě, zbraně, případně jeho nadpřirozené schopnosti už jsou jen třešničkou na dortu. V první řadě však hrdina musí vůbec vylézt z postele, aby byl v pravý čas na pravém místě. K tomu mu dopomůže fakt, že se na svou snídani těší. I vy můžete! Ovesné vločky se sušeným ovocem, oslazené přírodním sladidlem a k tomu 100% pomerančová šťáva, případě nějaká ta cereální sušenka...kdo by se na takovou snídani netěšil? Nebo si můžete dát bio mandlový nebo ovesný nápoj a k tomu toastový chléb s arašídovým máslem.  Případně si den předem můžete na snídani upéct něco svého, třeba z konopné, rýžové nebo chia mouky. Všechny ingredience pro dobrou snídani seženete u nás.  V e-shopu,  kde nakupují i hrdinové.

Proč je snídaně tak důležitá a co byste měli snídat?

Snídaně je startem do nového dne, také to slýcháte velice často? Nejspíš proto, že je to pravda. Po noci, kdy tělo nepřijímalo žádné živiny je právě snídaně jídlem, které vás nastartuje. Zdravá snídaně by se pak měla skládat z obilnin, cereálií, ovoce a zeleniny, z mléčných výrobků, z vajec, popřípadě z šunky. Je jedno, jak si svou snídani namixujete, protože druhý den si můžete udělat opět jinou. A v tom je ta legrace. Snídaně se může stát vaším pravidelným rituálem. Na závěr pro vás máme pár tipů:

Tip č. 1  když spěcháte - spěcháte? Nevadí! Smoothie mixér to jistí. Stačí nakrájet banán, přidat mandlové mléko, oříšky a semínka (výborná jsou chia semínka), trochu vody a rozmixovat. Nádobu na smoothie drink lze obvykle i uzavřít, a proto si můžete vzít svůj nápoj s sebou a vypít třeba během dopravní zácpy na cestě do práce.

Tip č. 2 máte rádi sladké - máte rádi sladké? V tom případě si i snídani pěkně oslaďte. Doporučujeme zdravé lívance z ovesných vloček (místo mouky přidáte vločky) smažené na kokosovém oleji (je zdravější, protože se tolik nepřepaluje). Místo klasického cukru doporučujeme ten třtinový nebo bio agáve sirup, zkrátka zdravější přírodní sladidla, díky kterým na sladké nemusíme zanevřít.

Tip č. 3 vaše děti nechtějí snídat - ach ty děti, ráno jim všechno tak trvá a k tomu ještě nechtějí snídat. Zaručený způsob, jak do nich něco dostat je nechat je, ať si svou snídani připraví sami. Možná budete muset podstoupit nějaký ten nepořádek v kuchyni, ale výsledný efekt bude zaručen. K dispozici jim dejte cereální lupínky, mléko, vločky, sušené ovoce, případně přírodní sladidla a nechte je, ať si svou snídani připraví podle chuti. Experimentování s chutí i s barvou je bude bavit.

I běžný smrtelník může být hrdinou. Ať už si hrdinně řekne o zvýšení platu či jako hrdina požádá svou milou o ruku před stovkami přihlížejících, případně zvládne levou zadní celou domácnost, s prázdným žaludkem mu to nepůjde tolik jako po vydatné snídani.  Tak schválně, co snídáte vy?

Autor: e-shop Puritas©

nebo