Neplodnost

Neplodnost

 

Hlavními příčinami ženské neplodnosti bývají odsouvání počátku početí do pozdějšího věku, dlouhodobé užíváníhormonální antikoncepce již od adolescentního období,chronický stresnekvalitní strava a nevyvážený jídelníček.

Častými příčinami jsou různá onemocnění, která způsobují špatnou průchodnost cest pro pohlavní buňky, špatné vnitřní prostředí ženy. Jsou to poruchy činnosti žláz s vnitřní sekrecí, zejména štítné žlázyhypofýzy a nadledvinek.

U mužů má silný vliv na kvalitu a množství spermií životní prostředí, strava a stres. Neplodnost mohou způsobovat i různá onemocnění jako záněty varlat a prostatykřečové žíly v šourku a genetické poruchy.

Při neplodnosti je vždy důležité vyšetření obou partnerů. Pokud se jedná o neplodnost způsobenou tvorbou nekvalitních pohlavních buněk, špatným vnitřním prostředím, hormonální dysbalancí nebo špatným životním stylem včetně stresu, tak se přímo nabízí přírodní forma řešení.

Doporučujeme:

Muži:

Střídavě po dni pít čaje LEDVINY MUŽI a PROSTATIN. K tomu užívat tinkturu z pupenů KOTVIČNÍK a přírodní kapsle POHODA nebo jen kapsle KOTVIČNÍK.

Ženy:

Střídavě po dni pít čaje POČETÍ a JÁTRA. K tomu denně užívat kapsle FEMINA HAPPY a OMEGA 3.

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

Kelp, Pohoda

 

Vyzkoušejte naši Andělskou kúru

Početí