Na talíři, na zahradě i na polích bez chemie!!

Ekologické zemědělství bez používání chemické podpory je velká výzva plná otázek a hledání odpovědí. Stále se učíme tvořit v souladu s přírodou, v rytmu Země.

Tam, kde zastánce chemie sype granulky umělého hnojiva a stříka účinné chemické preparáty, tam je přírodně smýšlející pěstitel postaven před mnoho různých možností a variant, jak své rostliny podpořit a ochránit. Možná je to na první pohled složitější, vyžaduje to více přemýšlení a sbírání zkušeností, ale o to je to radostnější, smysluplnější..

A tak pro vás máme výzvu, pojďte do toho s námi, pro tu radost a smysluplnost a určitě pro zdraví…. My na polích ekologické farmy ve Velkých Hostěrádkách, naši pěstitelé na svých ekofarmách a vy na svých záhonech, v truhlících a v květnících či jen tak v obyčejném každodenním životě. Pojďme společně zažívat, že to jde jinak, než jak kolem sebe běžně vidíme, že to jde ohleduplně, šetrně a odpovědně. A my vás ujišťujeme, že to funguje.

Rozhodli jsme se proto, že naše nová řada biopotravin ponese nejen svůj obsah v podobě směsi na chutné, snadné a zdravé jídlo, ale i vzkaz jak ještě více přizvat přírodu, její krásy a dary do svého života, jak poznávat léčivé bylinky, zvát si na zahradu včelky a čmeláky, učit se využívat přírodní hnojiva, nebojovat s pleveli, ale radši si je dát do salátu, jak si udržet v půdě život či jaké poklady nám dávají meze, les a louky….. A tak objevujme společně .. skoro se nám chce napsat „Zázraky přírody“, zábavné, nové, inspirující,…

Věříme, že vás naše nové biopotraviny nadchnou a pustíte se do tohoto dobrodružství s námi!

Sledujte naše pravidelné příspěvky na blogu, FB a IG. Nové krabičky najdete na našem e-shopu a v prodejnách zdravé výživy a biopotravin po celé České republice.

Budeme moc rádi za vaše reakce, za sdílení vašich zkušeností a názorů.

Pojďme společně přispět ke zdravějšímu čistšímu světu!

1111111111koupit

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení