Lymfa

Lymfa

 

Lymfatický systém je velmi důležitý pro fungování celého organismu, jelikož patří mezi základní orgány imunity. Součástí lymfatického systému jsou obranné buňky zajištující naši imunitu, ale i mechanismy odvádějící toxické látky z těla.

Má tu nevýhodu, že na rozdíl od krevního oběhu není napojen na srdce, které funguje jako pumpa. Srdce žene krev v cévách, čímž zajišťuje její trvalý průtok.

U lymfatického systému takovouto pumpu představují svaly, avšak jen když se pohybují. Logicky tím vzniká problém. Pokud celý den jen sedíme, tak se nám lymfa městná a začínáme trpět tzv. lymfatickými otoky.

Základem správného fungování lymfatického systému je pohybsprávná strava a vynechání chemických látek, které vnikají do těla prostřednictvím stravy, alkoholu, léků aj.

Lymfatický systém bychom si měli hýčkat podobně jako ledviny. Je to náš hlavní obranný štít proti těm nejzákeřnějším nemocem!

Doporučujeme:

Střídavě po dni pít čaje LYMFA a ODVODNĚNÍ. K tomu denně užívat tinktury z pupenů GOTUKOLA a přírodní kapsle Kelp.

V případě mírnějších obtíží, v letních měsících anebo jako prevenci doporučuji tinkturu směs z pupenů ŽÍLY A LYMFA a OMEGA 3.

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

tinktura z pupenů Oskeruše

 

Vyzkoušejte naši Andělskou kúru

Žíly, Lymfa