Kulau kokosové produkty a mořské řasy

Kulau-kokosove-produkty-fairmade

 

Značka KULAU prezentována a vnímána jako synergie 4 důležitých prvků:

  • „laboratorní“ kvalita versus autentická chuťKULAU je německá společnost specializující se především na výrobu kokosových produktů a produktů z mořských řas nejvyšší kvality – možné doložit výsledky laboratorních testů, které jsou prováděny několikrát ročně v nezávislých laboratořích. Vysoké nároky na kvalitu a zpracování surovin.
  • čistý a komunikativní designznačky i obalu
  • sympatická mladá německá společnost, která dbá na minimalizaci ekologické stopy(ruční sběr, kokosy pěstované v přirozeném prostředí smíšených lesů, velká balení produktů, plně recyklovatelné ekologické obaly, přímý nákup surovin bez prostředníků)
  • etický přístup k obchoduzaložený na dlouhodobé spolupráci s farmáři a vyplácení spravedlivé ceny za surovinu. Díky reálné a spravedlivé ceně je možné zachovat produkci, která je dlouhodobě udržitelná a nezatěžuje nepřirozeně životní prostředí.

=> S ohledem na toto vymezení značky a šíři sortimentu nemá KULAU na českém trhu přímou konkurenci.

Produkty: RAW kokosový olej, RAW kokosový krém, kokosová voda, kokosová mouka, kokosový cukr, mořské řasy, sypké kořenící směsi.

.  
Sortiment: Sortiment německé značky KULAU je 100% BIO, VEGAN a bez lepku.

KULAU pro výrobu kokosových produktů používá ručně sklízené kokosy z Filipín, které jsou aromatické a mají příjemně nasládlou chuť. Kokosy vyrůstají ve smíšených lesích, nikoliv na monokulturních plantážích. Palmám se tak dostává vyváženého příjmu živin přírodní cestou. Mořské řasy od KULAU jsou ekologicky pěstované s maximálním ohledem na udržitelnost produkce. Všechny řasy jsou z mořského dna sklízeny ručně a následně šetrně sušeny za teploty pod 40°C (RAW).
Značka KULAU nabízí různé velikosti balení - od standardních, které můžete nalézt v nabídce našeho e-shopu, tak i nadstandardně velká balení, která je možné si u nás objednat.

Nejprodávanějším produktem značky KULAU je BIO kokosová voda  - není vyrobena z koncentrátu, není doslazená a neobsahuje žádné umělé látky. Je to ideální osvěžení a 100% přírodní iontový nápoj s vysokým množstvím elektrolytů (látek, které umožňují rychlejší rehydrataci a regeneraci buněk) vhodný i pro těhotné a kojící ženy. Kokosová voda je konzervovaná pouze několikavteřinovým převařením. 
Prohlédněte si kokosové produkty, mořské řasy a kokosové koření značky KULAU.