Dárek, který má smysl

Dárek, který má smysl

 

Když jsme byli děti, k Vánocům a narozeninám jsme si psali seznamy a těšili se na dárky. Dnes už jsme dospělí, co potřebujeme a chceme si umíme koupit sami a dát někomu tip na dárek pro nás nebo naopak od někoho tip dostat je docela složité. Přesto ale něco vymyslet musíme.

Moc nepomůže ani to, že o budoucím majiteli dárku víte, jaké má koníčky, co ho baví a co mu dělá radost. Pravděpodobně všechny věci, které ke svému hobby potřebuje, už dávno má. Případně o něm nevíte nic, žádné koníčky nemá nebo potřebujete univerzální dárek a obligátní láhev vína a poukaz na masáž už vymyslelo deset lidí před vámi. Originální a přitom praktický dárek je Puritas dárkový poukaz, protože co si za něj přesně koupí si může obdarovaný rozhodnout sám. Eshop Puritas nabízí široký výběr zdravých i základních potravin, cukrovinek, ořechů a mnoho dalších dobrot. V pohodlí domova a online si obdarovaný může vybrat něco dobrého na zub, pro své zdraví nebo třeba na výlety s rodinou. Někdo má třeba alergii na lepek, miluje sušené ovoce či zbožňuje koření a třeba to o něm ani nevíte. Právě proto mu dárkový poukaz udělá radost, vybere si sám podle sebe a podle svých chutí nebo potřeb a může i vyzkoušet něco nového.

S pochutinami obecně je totiž velký problém. Když vám chutnají ořechy v čokoládě a v dobré víře je zakoupíte jako pozornost k dárku, může mít protistrana třeba alergii nebo ořechy nesnášet a pak se i dobrý úmysl ztratí. Naopak s dárkovým poukazem máte jistotu, že nic nezkazíte a že se o výběr těch správných dobrot postará sám obdarovaný.  Výhodou poukazů je, že se dají sehnat opravdu na poslední chvíli, protože je možné nechat si je zaslat emailem. Pak už záleží na vás, zda si dárkový poukaz vytisknete, nebo si vyrobíte svůj vlastní a slevový kód do něj přepíšete, fantazii se meze nekladou. A stejně tak můžete poukaz využít i jako dárek pro sebe a třeba svým blízkým na něj dát tip. Protože kdo z nás by rád nemlsal a přitom neměl výčitky.