Goji premium Puritas® 1000g za 290,- Kč / 11.15,-€ Akce platí do konce května 2017

Sušené maso

Chcete oslnit přátele skvělými lahůdkami při oslavě nebo jiné příležitosti? Vaši přátelé nebo Vy osobně rádi mlsáte třeba při sledování televize? Pak neváhejte a vyzkoušejte sušené maso a sušené mořské plody! Uvidíte, že budete mile překvapeni.

Proč konzumovat zrovna sušené maso a mořské plody

Pokud chcete vysoce kvalitní potravinu, ochutnejte sušené maso. Pro zdravou výživu potřebujete nízký obsah sacharidů a tuků, to vše vám sušené maso splní. Sušené maso je potravina s vysokým obsahem bílkovin, která Vám dodá potřebnou energii pro sport, turistiku i cestování. Sušené maso je přirozeně bezlepkové nebo má jen velmi nízký obsah lepku. Sušené maso je dietní a rozhodně po něm nepřiberete. Velmi se tak hodí při hubnoucích a odtučňovacích kůrách. Sušené ryby a mořské plody jsou kromě toho také cenným zdrojem minerálů a vitamínů.

Rekreačně sportujete nebo provozujete výkonostní sport a potřebujete rychlý zdroj energie, bílkovin, minerálů a vitamínů? Nebo například často cestujete a potřebujete výživné, neobjemné a prakticky balené potraviny? Sušené maso patří mezi zdravé potraviny bohaté na bílkoviny a je tak ideálním, zdravým a výživným potravinovým doplňkem pro aktivní život!

 

Nejprodávanější

54
9115491
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 32 položek celkem

Stránka 1 z 2 - 32 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.