Sušené maso

Chcete oslnit přátele skvělými lahůdkami při oslavě nebo jiné příležitosti? Vaši přátelé nebo Vy osobně rádi mlsáte třeba při sledování televize? Pak neváhejte a vyzkoušejte sušené maso a sušené mořské plody! Uvidíte, že budete mile překvapeni.

Proč konzumovat zrovna sušené maso a mořské plody

Pokud chcete vysoce kvalitní potravinu, ochutnejte sušené maso. Pro zdravou výživu potřebujete nízký obsah sacharidů a tuků, to vše vám sušené maso splní. Sušené maso je potravina s vysokým obsahem bílkovin, která Vám dodá potřebnou energii pro sport, turistiku i cestování. Sušené maso je přirozeně bezlepkové nebo má jen velmi nízký obsah lepku. Sušené maso je dietní a rozhodně po něm nepřiberete. Velmi se tak hodí při hubnoucích a odtučňovacích kůrách. Sušené ryby a mořské plody jsou kromě toho také cenným zdrojem minerálů a vitamínů.

Rekreačně sportujete nebo provozujete výkonostní sport a potřebujete rychlý zdroj energie, bílkovin, minerálů a vitamínů? Nebo například často cestujete a potřebujete výživné, neobjemné a prakticky balené potraviny? Sušené maso patří mezi zdravé potraviny bohaté na bílkoviny a je tak ideálním, zdravým a výživným potravinovým doplňkem pro aktivní život!

 

Nejprodávanější

54
9115491
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.