Souhlas se zpracováním osobních údajů NEWSLETTER

Vážený zákazníku,

ceníme si Vaší návštěvy v e-shopu Puritas, provozovaného Spolkem pro obnovu evropských bojových umění ARMA FERRE se sídlem Staroměstská 781/1, 79201 Bruntál, IČO: 27015785, (dále jen: „správce“). Kontaktní údaje správce jsou adresa: Staroměstská 781/1, 79201 Bruntál, email: info@puritas.cz, telefon: 522 306 809.

Vzhledem k tomu, že si přejeme zpracovávat Vaše osobní údaje pro účely, které nám neukládá zákon, které nevyplývají z žádné smlouvy uzavřené s Vámi a které nejsou nezbytné pro ochranu naších oprávněných zájmů, Vás tímto žádáme o souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů pro účel zasílání newsletteru a obchodních sdělení. Udělení souhlasu není povinné, jeho neudělením Vám nebude tato služba poskytnuta. V takovém případě nebudeme využívat Vaše osobní údaje.

Vložením své emailové adresy do pole označeného „ODEBÍRAT NEWSLETTER“ nám poskytujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (zejména emailu) k zasílání obchodních sdělení o akcích v rámci e-shopu a k zasílání obchodních sdělení o novém sortimentu v e-shopu.

Pokud jste se rozhodli udělit nám souhlas se zpracováním osobních údajů, vězte, že budou zpracovávány pouze do doby, než souhlas se zpracováním osobních údajů odvoláte, nejdéle 2 roky.

Pokud jste nám udělili souhlas se zpracováním osobních údajů, máte právo souhlas kdykoliv odvolat písemně nebo elektronicky na adresu nebo email správce.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat také pomocí odkazu v každé zasílané e-mailové zprávě.