Jak ve 3 krocích připravit vanilkový SOYA CHIA PUDINK bez vaření

sojadrink

S naším návodem to pro vás bude brnkačka, a dětem to bude chutnat. Příprava je opravdu easy. A kdyby se to náhodou vašim dětem nelíbilo, tak pro vás do práce je to naprosto ideální zdravá svačinka. Jdeme na to!

SOYA CHIA PUDINK BEZ VAŘENÍ

Co budete potřebovat na 5 porcí:

100g chia semínek 40g (4 polévkové lžíce) SOYA DRINKU Vanilla, 500 ml vody, 2 lžíce javorového sirupu (můžete dát i jiný)

1. Nachystejte si 5 uzavíratelných skleniček

Třeba v rustikální stylu nebo klasické skleničky od marmelád a přesnídávek.

2. Vytvořte chia pudding

Do jedné větší uzavíratelné sklenice nasypte chia semínka a zalijte je vyrobeným SOYA DRINKEM Vanilla (Jak? Rozmícháte 4 polévkových lžice v menším množství vody a přidáte zbývající množství do 500 ml). Dále přidejte javorový sirup, sklenici uzavřete a dobře zamíchejte. PROTŘEPEJTE. Nechejte to 5 minut odstát na lince, znovu protřeste a takto ještě jednou opakujte.

3. Přelijte do skleniček

Po posledním protřepání vzniklou směs rychle a rovnoměrně přelijte do připravených skleniček. Dejte je zatuhnout do lednice. Ideálně přes noc. Pokud spěcháte, tak stačí i na 1-2 hodiny.

A co nahoru?

Cokoliv, co máte rádi. Třeba bohatou vrstvu bílého jogurtu řeckého typu a na to oblíbenou marmeládu, kompot nebo třeba čerstvé sezónní ovoce.

Pak jen posypat hoblinkami kokosu nebo kousky čokolády, a máte HOTOVO.

 

Znáte tento recept? Děláte ho? A jak moc vašim dětem chutná? Napište nám o tom. Vaše příběhy máme moc rádi.

 

 

SOYA DRINK Vanilla. Vždy čerstvý!