DATLOVÁ PASTA PURITAS® 1000G – ZDRAVÉ SLADIDLO

P1080867

 

Snažíte se omezit slazení klasickým rafinovaným cukrem? Pak zkuste datlovou pastu. Jde o přírodní a zdravé sladidlo, které je navíc cenově velmi dostupné. Pasta není náročná na přípravu a mimoto má blahodárný vliv na naše tělo.

Datle patří mezi nejzdravější energetický zdroj, je proto jsou vyhledávány především sportovci. Datle obsahují draslík, vitamíny skupiny B, kyselinu pantotenovou (B5), která pomáhá podpořit fyzickou kondici, také obsahují 13 účinných flavonoidů, mají antibakteriální účinek. Datlová pasta není kyselinotvorná a nehrozí tak překyselení organismu, které má za následek cukrovku a obezitu. Chcete-li se vyhnout překyselení organismu, pak se vzdejte alkoholu, bílého cukru, vyhněte se stresu. Naopak začněte používat datlovou pastu, jezte více zeleniny a avokádo.Na co vše lze datlová pasta použít

Datle jsou oblíbené ovoce a datlová pasta je vynikající sladidlo. Má vysoký obsah cukru a lze ji využít tedy ke slazení nápojů, koktejlů, raw dezertů i pečiva. Mimo to si do těla dodáte pořádnou dávku vlákniny. Je výborná na výrobu nepečených kuliček, na ochucení musli či ovesných vloček, kaší, jako sladká nádivka v koláčích a štrůdlech nebo palačinkách. Má vynikající pojivové vlastnosti, lze z ní vyrobit řadu nepečených sladkostí.

Datlová pasta neobsahuje sůl, ani cukr, pečivo a další pochutiny z ní budou nutričně vyvážené a velmi chutné. Nebojte se datlovou pastu využívat jako náhradu cukru i jiných běžných sladidel. Je ideální pro všechny vyznavače zdravé stravy, raw, ale i pro vegetariány, frutariány a další. Datlová pasta lze použít jako sladidlo, ale také jako součást chutné svačiny do školy či do práce.

Datlová pasta je čistý přírodní produkt bez chemických konzervantů a barviv. Země původu je Tunisko.

Zakoupit můžete zde: https://www.puritas.cz/prirodni-sladidla/datlova-pasta-puritas--1000g/