CITRONOVÁ KŮRA JAKO LÉK

kura

 

RECEPT, KTERÝ VÁM POMŮŽE VSTÁT Z POSTELE BEZ BOLESTI KLOUBŮ!

Citron je jeden z nejužitnějších ingrediencí na světě, která nám pomáhá bojovat proti různým nemocem a právem může být nazývána jako super-potravina.

Je bohatý na živiny- obsahuje pektin, kyselinu listovou, vitamín A, B1, B6, C, draslík, hořčík, vápník, fosfor a mangan. Navíc pozitivně ovlivňuje játra, žaludek, střeva, imunitní systém, kardiovaskulární systém, včetně nervového systému.

Podle nejnovějších výzkumů může citron zabránit i vzniku rakoviny. Ale věděli jste také, že může být také použit jako povlak, aby léčil naše klouby?

Recept

Citrónová kůra ze 2 citronů

Olivový olej

Způsob přípravy

Vložte citronovou kůru do sklenice a zalijte olivovým olejem až po okraj. Uzavřete nádobu a nechte odležet 14 dnů. Jakmile bude váš výsledný olejíček připraven, naneste ho na čistý obvaz, či na jiný látkový materiál a přiložte na postižené místo( zápěstí, koleno, rameno,..). Obvaz ještě obalte igelitovou taškou nebo pytlíkem a ten obvažte šálou nebo jiným hřejivým materiálem. Obklad dávejte vždy na noc, aby působil dostatečně dlouho a také tehdy, kdy jsou naše klouby v klidu.

Autor: e-shop Puritas©