Puritas klub Bruntál

Bez názvu – 5

 

Rádi uvidíme Vás... v našem klubu Puritas!

Dobrý den vážený zákazníku,

Založili Klub Puritas, do kterého srdečně zveme právě Vás. Už váš příští nákup totiž může být výhodnější. Členové klubu u nás totiž nakupují za VELKOOBCHODNÍ CENY! A to bez ohledu na výši objednávky a sortiment.

Chcete patřit do klubu Puritas? Není nic, co by šlo provést snáz. Stačí se registrovat - DO KLUBU PURITAS. Pokud už u nás registrovaní jste, napište nám prosím email, že do klubu chcete taky a my vše zařídíme. Nákupům za velkoobchodní ceny tak už nic nebrání.

Co byste měli vědět? Služba je určena pouze pro osobní odběr v Bruntále. Produkty za velkoobchodní ceny vám bohužel nemůžeme zaslat.

Druhým místem, kde můžete nakupovat za VELKOOBCHODNÍ CENY je nová prodejnička v Bruntále. Tady registraci nepotřebujete. Zcela vám postačí váš nákupní seznam. Bohužel se nám nepodařilo prodejnu „nafouknout” (ač jsme se o to velmi snažili), a proto zde najdete jen základní sortiment.

Ideální je, když si nakoupíte přes internet a v prodejně už dokoupíte jen to, na co jste případně zapomněli. Ale to už necháme na vás.

Moc se na vás těšíme, váš tým PURITAS