Puritas klub Bruntál

klub02

 

Rádi uvidíme Vás... v našem klubu Puritas!

Dobrý den vážený zákazníku.

Založili jsme Klub Puritas, do kterého srdečně zveme právě Vás. Už váš příští nákup totiž může být výhodnější. Členové klubu u nás totiž nakupují za KLUBOVÉ CENY! A to bez ohledu na výši objednávky a sortiment.

Chcete patřit do klubu Puritas? Není nic, co by šlo provést snáz. Stačí se zdarma registrovat - DO KLUBU PURITAS. Nákupům poté už nic nebrání. Nakupujete z pohodlí domova, nejste vázáni časem otevírací doby jako u klasické prodejny, nenosíte zboží po obchodě, zboží v košíku vám zůstane uložené.

 

1. Zaregistrujte se.

2. Vyčkejte na aktivační mail.

3. Přihlašte se a nakupte si.

4.  Vyčkejte na mail, že je objednávka nachystána k odběru.

5. Pokud jste byli s námi spokojeni, řekněte o nás svým známým. Pokud byl problém, řekněte to nám.

 

Nabídka 8 000 položek předních výrobců čeká jen na vás a to za bezkonkurenční ceny v regionu. Největší a nejlevnější on-line nabídka zdravé výživy v Bruntále!
Několik druhů semínek, ořechů, sušeného ovoce, vitamínů, olejů, doplňků stravy, kosmetiky, drogerie, dětských plen a mnoho dalšího.

Co byste měli vědět? Služba je určena pouze pro osobní odběr v Bruntále. Produkty za velkoobchodní ceny vám bohužel nemůžeme zaslat. Výdejní místo je na ulici Staroměstská 781/1, Bruntál. (Jediná rampa viditelná z hlavní silnice) Provozní doba skladu 7-15 hodin. (po domluvě lze i mimo provozní dobu)

Moc se na vás těšíme, váš tým PURITAS

 Bez názvu – 5

nebo