Provizní systém

 PŘIHLÁŠENÍ

Chcete vydělávat s minimem úsilí a času?

Máte své vlastní www stránky? Nebo jen pravidelně navštěvujete diskusní servery nebo často píšete e-maily svým známým? Pokud jste si alespoň v jednom případě odpověděli ano, pak právě Vám nabízíme možnost výdělku bez jediného rizika a počáteční investice. Propagací našeho e-shopu si můžete zajistit příjemný vedlejší příjem.

 

Jak funguje partnerský systém?

Provizní systém funguje na principu zprostředkování prodeje zboží. Vy, jako partner upozorňujete své známé, obchodní přátele, nebo i zcela neznámé uživatele internetu na náš e-shop prostřednictvím odkazu, který obsahuje unikátní identifikační kód, který Vám bude vytvořen po zaregistrování do tohoto systému. Z Vašich internetových stránek, diskuse, článku, banneru, textového odkazu nebo e-mailu k nám vstoupí zákazník, kterého systém zaznamená pod unikátním identifikačním kódem, který jasně určí, že zákazník přišel od Vás. V okamžiku, kdy tento zákazník něco koupí v našem e-shopu, získáváte provizi 3% z ceny zboží bez dopravy. Provizní systém si pamatuje 30 dnů, že zákazník přišel z Vašeho odkazu a během těchto 30 dnů může přijít odkudkoliv a provize bude připsána i tak Vám. Minimální částka k vyplácení provizí je 1 000,-Kč

 

Provize se nevztahují
- na Vámi vytvořené objednávky.
- na velkoobchodní objednávky
- na objednávky z klubu Puritas

 

Jak se zapojit do partnerského systému našeho e-shopu?

Je to velmi jednoduché, stačí se zaregistrovat jako nový partner zde: Registrace nového partnera. Pak si vyberte z nabízených bannerů a textových odkazů, nebo používejte jen Váš partnerský odkaz. Pokud zveřejníte více reklamních ploch na Vaše stránky, zvyšuje se pravděpodobnost možného nákupu a pro Vás to znamená jediné – vyšší příjmy z partnerského systému.

Jak se dozvím, kolik jsem vydělal/a ?

Statistiky a přehledy partnerského systému běží v reálném čase. Můžete kontrolovat vlastní statistiky, prodeje, přístupy, zůstatek na účtu a podívat se jak si vedou bannery a sledovat výkony kdykoliv z Vašeho partnerského panelu.

 

Těšíme se na úspěšnou spolupráci!

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat: info@puritas.cz

 

provize

 

 

PŘIHLÁŠENÍ REGISTACE