Provizní systém

 PŘIHLÁŠENÍ

Chcete vydělávat s minimem úsilí a času?

Máte své vlastní www stránky? Nebo jen pravidelně navštěvujete diskusní servery nebo často píšete e-maily svým známým? Pokud jste si alespoň v jednom případě odpověděli ano, pak právě Vám nabízíme možnost výdělku bez jediného rizika a počáteční investice. Propagací našeho e-shopu si můžete zajistit příjemný vedlejší příjem.

 

Jak funguje partnerský systém?

Provizní systém funguje na principu zprostředkování prodeje zboží. Vy, jako partner upozorňujete své známé, obchodní přátele, nebo i zcela neznámé uživatele internetu na náš e-shop prostřednictvím odkazu, který obsahuje unikátní identifikační kód, který Vám bude vytvořen po zaregistrování do tohoto systému. Z Vašich internetových stránek, diskuse, článku, banneru, textového odkazu nebo e-mailu k nám vstoupí zákazník, kterého systém zaznamená pod unikátním identifikačním kódem, který jasně určí, že zákazník přišel od Vás. V okamžiku, kdy tento zákazník něco koupí v našem e-shopu, získáváte provizi 3% z ceny zboží bez dopravy. Provizní systém si pamatuje 30 dnů, že zákazník přišel z Vašeho odkazu a během těchto 30 dnů může přijít odkudkoliv a provize bude připsána i tak Vám. Minimální částka k vyplácení provizí je 1 000,-Kč

 

Provize se nevztahují
- na Vámi vytvořené objednávky.
- na velkoobchodní objednávky
- na objednávky z klubu Puritas

 

Jak se zapojit do partnerského systému našeho e-shopu?

Je to velmi jednoduché, stačí se zaregistrovat jako nový partner zde: Registrace nového partnera. Pak si vyberte z nabízených bannerů a textových odkazů, nebo používejte jen Váš partnerský odkaz. Pokud zveřejníte více reklamních ploch na Vaše stránky, zvyšuje se pravděpodobnost možného nákupu a pro Vás to znamená jediné – vyšší příjmy z partnerského systému.

Jak se dozvím, kolik jsem vydělal/a ?

Statistiky a přehledy partnerského systému běží v reálném čase. Můžete kontrolovat vlastní statistiky, prodeje, přístupy, zůstatek na účtu a podívat se jak si vedou bannery a sledovat výkony kdykoliv z Vašeho partnerského panelu.

 

Těšíme se na úspěšnou spolupráci!

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat: info@puritas.cz

 

provize

 

 

PŘIHLÁŠENÍ REGISTACE

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení