Platinum - přírodní krmiva a péče

Příroda jako vzor. Co je opravdu důležité pro psí výživu?

Když vlk uloví kořist, poskytuje mu vše, co potřebuje pro svou výživu -  maso, bylinky a minerály, které se nacházejí  v žaludku kořisti. Žádné jiné přidané látky. Potrava je složena tak, aby se v žaludku  rychle rozložila a strávila.

V dnešní době se psovi jeho “kořist” podává připravená do misky. Zároveň je zde široké spektrum krmiv nazývaných “kompletní krmiva.” Legislativa určuje jejich složení. To však nic neříká o kvalitě jednotlivých složek, nebo jakým způsobem jsou krmiva vyráběna.To je důvod, proč by jste měli věnovat zvláštní pozornost těmto detailům.

HOLISTICKÁ - PŘÍRODNÍ A ZDRAVÁ VÝŽIVA

Hodnotné bílkoviny z čerstvého masa, snadno stravitelné uhlohydráty, bylinky a minerály jsou základem pro zdravou výživu vašeho psa.  Receptury PLATINUM NATURAL jsou připravovány pouze z ingrediencí v potravinářské kvalitě. Naproti tomu jiná krmiva mohou obsahovat vedlejšírostlinné a živočišné produkty, umělá dochucovadla, chemické přísady, které psi neumí strávit a důsledkem mohou být zdravotní problémy:

  • alergie, nevysvětlitelné svědění kůže
  • matná, lámavá srst
  • zácpa, průjem a plynatost

TO PSI KRMENÍ PLATINEM NEZNAJÍ!

Platinum - prevence proti torzi žaludku

Ať máte Jack Russell terriera či Zlatého retrívra, pouze z kvalitního masa získá Váš pes optimální energii a životní vitalitu.

Všichni psi mají společného divokého předka, vlka. Jeho geny jim stále kolují v žilách. Mají stále své lovecké instinkty, i když stojí před miskou, kam jim jejich “kořist” servírujeme v malých kouscích. Psi přesně vědí, co chtějí - maso, tak přírodní a tak čerstvé, jak je jen možné. My bychom na tuto skutečnost neměli při výběru vhodného krmiva zapomínat.

  • S krmivem PLATINUM NATURAL dostane Váš pes přesně to, po čem touží  -  vysoce kvalitní bílkoviny získané minimálně ze 70% čerstvého masa.
  • Superprémiové krmivo PLATINUM NATURAL je vhodné pro psy jakéhokoliv věku a plemene.

Krmení psa čerstvým masem je často označováno jako BARF. Kvalitní proteiny z čerstvého masa získá Váš pes také díky krmivu PLATINUM NATURAL navíc doplněné také o potřebné vitamíny a stopové prvky. Denní dávka je tedy optimálně vyvážená.