Neera detox

Alespoň jednou za čas je dobré svému tělu dopřát detox. A nemusí to být zrovna jen na jaře. Detoxikační kúra má schopnost vaše tělo od škodlivin očistit kdykoliv v průběhu celého roku. Zkusit můžete detoxikační kúru z naší nabídky - Neera detox. Vybrat si můžete její třídenní nebo sedmidenní variantu s tím, že všechno co k detoxikaci potřebujete máte v balíčku. Protože během detoxu nic nejíte, doporučujeme jej podstoupit v době, kdy budete jen minimálně zatíženi. Každopádně není na škodu projednat detox s vaším praktickým lékařem.

NEERA Detox kúra je prověřený detoxikační program, který obnovuje tělu jeho optimální zdraví. Obsahuje pouze přírodní složky, žádné umělé přídavky, barviva ani konzervanty. Tato detoxikační kúra je naprosto bezpečná, pokud se provádí podle návodu.

Základem je vynechání veškeré pevné stravy.

Místo ní pouze pijeme:

• nápoj NEERA,

• čistou vodu,

• čaj Triphala (nebo čistou vlákninu Psyllium) nebo slabé bylinkové čaje

• čistou vodu,

• ráno teplou slanou vodu,

• a po skončení prášek NOPAL z kaktusových fíků. 

Jde o pečlivě vyváženou směs několika druhů palmových sirupů a nejkvalitnějšího kanadského javorového sirupu stupně C+. Javorový sirup dodává během kúry energii ve formě snadno vstřebatelných cukrů a palmový sirup zajišťuje bohatý přísun minerálů. Sirup se doplňuje čerstvě vymačkanou citronovou šťávou. Její kyselost má alkalizační efekt na tělo a pomáhá mu rozložit tuky a hlen a navíc je zdrojem množství antioxidantů a vitamínu C. Do směsi patří ještě kajenský pepř - významný metabolizant, jenž zrychluje tělní oběh a pomáhá tak čistícím účinkům citrónové šťávy. Voda, se kterou se směs míchá, dopraví ostatní složky nápoje do celého těla, dopřává organismu "vnitřní koupel" a odplavuje veškeré uvolněné odpadní látky a toxiny. Nápoj stimuluje očišťovací proces našeho těla, upokojuje pocit hladu a dodává tělu energii bez toho, aby zatěžoval trávicí trakt. Kromě odstraňování nahromaděných toxinů a obnovení chemické rovnováhy v těle pomáhá kúra efektivně spalovat tuky. Navíc omezuje touhu po jídle a závislosti na pochutinách, což činí z hubnutí ještě přirozenější a příjemnější proces. Většina lidí, kteří se vydrželi postit po dobu 7 až 10 dnů, uvádí snížení váhy o 3-5 kg! Protože příčinou snížení tělesné váhy není ztráta vody, ale především odbourání nadbytečných tukových zásob, jen velmi malá část váhy se po skončení diety vrátí. Máte-li starost, že více dní v kuse jen o tekuté stravě nevydržíte, můžete vyzkoušet i kratší varianty, jako např. jeden den detoxikační kúry v týdnu nebo i nahrazením jednoho jídla denně.