Kopřivová Rostlinná tatarka TRINIDAD SCORPION MORUGA 200ml Novafood

Kód: 8596347501932
Novinka
Značka: Nova food
76 Kč –13 %
Kopřivová Rostlinná tatarka TRINIDAD SCORPION  MORUGA 200ml Novafood
76 Kč –13 % 66 Kč / ks 57 Kč bez DPH 33 Kč / 100 ml
Ihned k expedici (2 ks)
Můžeme doručit do:
9.6.2020

ROSTL. TATARKA S KOPŘIVOU TRINIDAD SCORPION MORUGA
Máme tu čest představit vám produkt ze všech nejpálivější. Najdete v něm přísady, které pořádně rozpálí vaše chuťové pohárky. V hlavních rolích TRINIDAD SCORPION MORUGA a, na to se posaďte, kopřiva! Dobrá, dobrá kopřiva sice po zpracování nepálí. Ale víte co dalo výrobci úsilí ji natrhat? Jestlipak měli zaměstnanci nařízeno trhat ji holýma rukama a mlčet u toho? To by asi produkt stoupl na ceně. Ale i tak. Pokud chcete něco pálivého, rozhodně jděte do tohoto produktu. Přejeme pálivý, pálivější, nejpálivější zážitek. Věříme, že si tato tatarka najde své zástupy pravidelných zákazníků.

BEZ SÓJI, LAKTÓZY, VAJEC, VHODNÉ PRO VEGANY.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROSTL. TATARKA S KOPŘIVOU TRINIDAD SCORPION MORUGA
Máme tu čest představit vám produkt ze všech nejpálivější. Najdete v něm přísady, které pořádně rozpálí vaše chuťové pohárky. V hlavních rolích TRINIDAD SCORPION MORUGA a, na to se posaďte, kopřiva! Dobrá, dobrá kopřiva sice po zpracování nepálí. Ale víte co dalo výrobci úsilí ji natrhat? Jestlipak měli zaměstnanci nařízeno trhat ji holýma rukama a mlčet u toho? To by asi produkt stoupl na ceně. Ale i tak. Pokud chcete něco pálivého, rozhodně jděte do tohoto produktu. Přejeme pálivý, pálivější, nejpálivější zážitek. Věříme, že si tato tatarka najde své zástupy pravidelných zákazníků.Rostlinná tatarská omáčka (dip) s Trinidad Scorpion Moruga papričkami Lze použít k smaženému i pečenému masu, hranolkám, smaženému sýru, zelenině, uzenině, na brambory, do salátů, k nachos, chipsům, na chlebíčky.

Složení: Voda, Rostlinná majonéza (řepkový olej, cukr, modifikovaný kukuřičný škrob, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, hořčice. Regulátor kyselosti: kyselina
citronová. Zahušťovadlo: xantalová guma, guaranová guma. Konzervant: sorban draselný. Aroma hořčice. Antioxidant: EDTA). Sterilovaná cibule(cibule, voda,
ocet kvasný lihový, sůl. Regulátor kyselosti: kyselina citronová, Antioxidant: disiřičitan sodný E223). Sterilizované okurky (okurky, voda, ocet kvasný lihový,
cukr, sůl). Kopřiva herba hrubá, cukr, pepř, nové koření. paprička Trinidad Scorpion Moruga

energie na 100g  
Kj 904,39
Kkcal 298,42
tuky 31,74
z toho mastné kyseliny 2,57
Sacharidy 6,89
z toho cukry 3,52
Bílkoviny 0,32
Sůl 1,72

Proč přidáváme do produktů i českou kopřivu?

a naši duši, na psí uši a na kočičí svědomí říkáme, že kopřiva není všelék a že účinky kopřivy působí zejména na ledviny (čištění krve a organizmu), slinivku (regulace krevních cukrů) a slezinu (obnova krve a krvetvorba).

Pravda, doplní vám do těla i pěknou řádku minerálů a vitaminůi enzymů a aminokyselin a oligopeptidů a kdovíčeho ještě (vypsány dole). Ty své legendární dusičnany používá kopřiva krom jiného jako svoji vnitřní surovinu k výrobě těch svých obsahových látek. Krátce, naše kopřiva je kromě olejodárné a přadné rostliny rovněž bylinná a kořeninová rostlina a v neposlední řadě i prima listová zelenina. 

Proč kopřiva z Burdovy farmy?

  • protože pochází z nejčistějšího regionu střední Evropy,(Jeseníky)
  • protože o ní víme víc, než ostatní,
  • protože vám ji umíme připravit přímo do kuchyně a přesně na míru vaší potřeby.

Jinak se kopřiva upravuje pro špenát (abyste ho nevařili třeba hodinu), jinak pro smoothie, jinak pro pizzu, jinak do salátů, jinak pod maso, jinak pro přípravu čaje, jinak pro uvaření polévky a jinak pro pečení koláče nebo chleba. Nabízíme vám kopřivu zpracovanou do všech kuchyňských i průmyslových aplikací a připravujeme pro vás stále další. Pro výrobu se používá kopřiva sklizená ve správný čas, na správném místě. Připravená na hlad, na chuť, nebo na doplnění dávky vitaminů a minerálů se dá tedy využít od nás prakticky kdykoliv. Vyhledávejte výrobky, v nichž je kopřiva dobrého původu (hrdě tvrdíme, že nejlépe od nás).

Co ještě od kopřivy, tak nějak, zlehka očekávat? Zefektivňuje metabolizmus organizmu škodlivých látek, čímž je organizmus odlehčen a usnadní se tedy metabolické procesy vedoucí např. ke stavbě nebo obnově tkání. S tím je spojená celá řada návazných metabolických procesů. Kromě podpory činnosti slinivky a její vnitřní sekrece hormonů regulujících zpracování cukrů v organizmu působí blahodárně na krev. Krev se může nerušeně a poctivě obnovovat a lépe plní svou funkci distribuce živin a dalších potřebných látek do buněk celého těla. A zdravá buňka = zdravé tělo. Zdravé tělo = zdravý duch. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: