Goji premium Puritas® 1000g za 290,- Kč / 11.15,-€ Akce platí do konce května 2017

Dary moře

Sušené ryby jsou zdravé a výživné delikatesy k pivu a vínu

Sušené ryby jsou zdravé a chutné

Skvělá zpráva pro celiaky - všechny druhy našich sušených mořských plodů patří mezi bezlepkové potraviny.

Sušené ryby – fish jerky nebo suchogryz, jsou lahůdkou, která má podobné nutriční hodnoty jako sušené maso Beef Jerky. Suchogryz je hovorový název pro sušené ryby používaný v Rusku a na Ukrajině.

Sušení ryb je tradiční metoda užívaná po staletí. Sušení potravin obecně je nejstarší známá metoda konzervování potravin přírodní cestou. Takto upravené ryby vydrží i několik let. Ve vhodných klimatických podmínkách je tento způsob poměrně levný a efektivní.

Ačkoliv se k sušení používají různé druhy ryb, daleko nejrozšířenější je treska obecná (Gadus morhua). Během sušení ryba ztratí až 80 % vody v ní obsažené, přičemž veškeré nutriční hodnoty si uchová, pouze jsou silně koncentrované.

Sušené ryby jsou lahodné a výživné

Sušené ryby jsou bohaté zejména na proteiny, vitamíny, železo a vápník. Jsou prakticky bez tuku, mají nízký obsah kalorií, navíc obsahují řadu vitamínů, minerálů a nenasycených Omega-3 mastných kyselin.

Sušené ryby jako delikatesy můžete, stejně jakosušené maso Beef Jerky, využít jako zdravé lahůdky pro chvíle relaxace, nebo odpočinku a také jako součást stravy při hubnutí.

Kdo ochutná sušenou rybu, zcela jistě si tuto zajímavou lahůdku zamiluje!

Sušené ryby se výborně hodí jako delikatesy k pivu nebo vínu...

SUŠENÉ MOŘSKÉ PLODY ÚČINNĚ POMÁHAJÍ REDUKOVAT HMOTNOST

Sušené mořské plody jsou netradiční speciality
 
Sušené mořské plody jako například krevety, kalamáry a sepie patří mezi nejluxusnější dary moře, které jsou nejen chutné, ale i velice zdravé. Sušené mořské plody – suchogryz, jsou lahůdky, které mají podobné nutriční hodnoty jako sušené maso Beef Jerky.

Suchogryz je hovorový název pro sušené ryby používaný v Rusku a na Ukrajině. Sušené mořské plody jsou prakticky bez tuku, nízkokalorické, navíc obsahují řadu vitamínů, minerálů a nenasycených Omega-3 mastných kyselin.

Sušené mořské plody jsou delikatesy, které můžete, stejně jako sušené maso Beef Jerky, využít jako lahůdky a konzumovat je při chvílích relaxace, nebo je zařadit do zdravé výživy. Sušené mořské plody jsou velmi účinné a užitečné jako součást zdravé diety, vydatně pomáhají při procesu hubnutí.

Kdo ochutná sušené mořské plody, zcela jistě si tuto zajímavou lahůdku zamiluje!

Sušené mořské plody se výborně hodí jako delikatesy k pivu nebo vínu...

 

Nejprodávanější

54
5815458
Značky

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.