České respirátory ROYAX FFP2 5ks velikost a počet: 10 balení po 5ks velikost L

Kód: GMARK-10946_60L
1 158 Kč –15 %
České respirátory ROYAX FFP2 5ks velikost a počet: 10 balení po 5ks velikost L
1 158 Kč –15 % 990 Kč / ks 990 Kč bez DPH 20 Kč / 1 ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Respirátor třídy FFP2 českého výrobce Royax má 4 vrstvy, dobře a těsně přiléhá k obličeji a výrazně omezuje možnost kapénkového přenosu. Všitý plíšek v horní části masky zaručuje dokonalou ergonomii pro každého. Je vybaven dvěma vrstvami vynikajícího filtračního materiálu z foukané taveniny, který je elektrostaticky nabitý a přitahuje a poté zachycuje nejmenší částice a dobře se přes něj dýchá. Konstrukce bez ventilu zajišťuje, že uživatel nevydechuje potenciálně škodlivé organismy vůči ostatním v okolí.

Před použitím nového respirátoru si umyjte ruce. Respirátor si nasaďte na obličej, aby zakryl nos a ústa. Utěsněte kolem nosu a po stranách obličeje. Oběma rukama přidržte přední část respirátoru a zkontrolujte, jestli správně přiléhá a nedochází k úniku vzduchu kolem úst a nosu. Respirátor je pouze na jedno použití, vyměňte ho za nový, pokud bude vlhký, používejte maximálně 8 hodin.

Balení 5ks včetně českého návodu k použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční prostředky
velikost a počet: 10 balení po 5ks velikost L
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora MonyZOvy 5.5.2021 13:41
Dávám body za - tenký materiál - dvě velikosti(L a M) -doufám, že je opravdu český výrobek( jedna z hlavních kritérií, proč jsem zde nakoupila) -taky jej používáme u nás v nemocnici -prošel kvalitou testování obecně s respiratory a covidovymi opatření nesouhlasím, ale snažím se aspoň podpořit české výrobce -fajn cena

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.